Bliscy Malaka – nowy projekt!

Październik 8, 2014
Snow in the hair

Jesienią 2014 r. wystartowaliśmy z nową inicjatywą o nazwie Bliscy Malaka. To propozycja włączenia się w regularną pomoc finansową na działania Fundacji MALAK.

Podstawowym źródłem utrzymania Fundacji Malak jest bowiem sklep internetowy. To jednak zbyt mało, by nasze działania rozwijać i podejmować nowe akcje pomocowe i ewangelizacyjne. Stąd pomysł stworzenia grupy Bliskich Malaka. Regularne wsparcie finansowe z jednej strony bowiem daje nam możliwość szybkiego reagowania na zaistniałe potrzeby, z drugiej zaś pozwala planować wydarzenia ewangelizacyjne lub akcje dobroczynne z większym rozmachem i szerszym zasięgiem.

3 kroki do zostania Bliskim Malaka >>

Aby zostać Bliskim Malaka wystarczy wesprzeć nas, wpłacając regularnie minimum 10 PLN miesięcznie przez cały rok lub też jednorazowo kwotą będącą sumą rocznej składki.