gość w dom

Gosia i Karol Sobczyk: Głos na pustyni

Październik 28, 2015
malgosia-i-karol-sobczyk

Słowo Boże. Jedność chrześcijan. Rola Izraela. Powtórne przyjście. To cztery filary Głosu na pustyni – wspólnoty, którą kilka lat temu założyli Małgorzata i Karol Sobczyk. 27 października opowiedzieli nam, jak zaufanie Bożemu Słowu zmieniło ich życie.

Gosia i Karol wytłumaczyli każdy ze wspomnianych filarów wspólnoty, jej początki, działania i plany. Dali swoje świadectwa. I spędzili z nami uroczy wieczór przy herbacie i ciastkach.

Karol Sobczyk – psycholog, publicysta, dyrektor Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, członek Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Jest współautorem (wraz z o. Adamem Szustakiem) książki Błogosławieństwo ma moc. Wraz z żoną prowadzi wspólnotę Głos na Pustyni.

Małgorzata Sobczyk – filolog, koordynator projektów. Jej pragnieniem jest widzieć Kościół wyczekujący przyjścia Pana, który wspólnie z Izraelem woła: Błogosławiony, który przychodzi w Imię Pańskie.

Więcej informacji o Głosie na Pustyni znajdziesz na www.glosnapustyni.pl.
4malgorzata-i-karol-sobczyk