Majowe w Krakowie [ZDJĘCIA]

Czerwiec 1, 2016

Zaskoczeni przechodnie oglądali się, a starsza pani usiadła w otwartym oknie. Widok kilkunastu osób, śpiewających litanię loretańską pod figurą Matki Bożej to dziś niespotykany widok. Szczególnie w środku dużego miasta.

31 maja zebraliśmy się na majówkę przy kapliczce na ul. Limanowskiego w Krakowie. Mimo deszczu, który postraszył  popołudniu, przed 18:00 niebo się rozpogodziło. Co prawda tramwaje i samochody nie przestały pędzić, ale nawet one nie zagłuszyły modlitwy, a później rozmów i śmiechu.

Litanię loretańską, a po niej wszystkie cztery zwrotki Chwalcie łąki umajone zaintonowała wokalistka Agnieszka Musiał, która w zeszłym roku gościła w Fundacji MALAK razem z raperem TAU.

Zobacz zdjęcia z wizyty Agnieszki Musiał i TAU w Fundacji MALAK >>

Mamy nadzieję, że za rok znów wspólnie wybierzemy się na majówkę. Jesteście chętni?

litania-loretanska majowka-ludzie majowka-emilkaagnieszka-musial-majowka