Malak gościem kursu Alpha

Październik 19, 2016

Zazwyczaj jesteśmy gospodarzami spotkań, ale w miniony poniedziałek to my gościliśmy na kursie Alpha w Tarnowskich Górach.

Kurs zorganizowali członkowie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „W Drodze” w Świerklańcu. 17 października w klimatycznej Cafe Galerii opowiedzieliśmy o projektach Fundacji i o naszej codzienności z Bogiem.

Czym jest Alpha?

Kursy Alpha to seria spotkań, podczas których w swobodny sposób zgłębiają podstawy wiary chrześcijańskiej. Odbywają się w kościołach, barach, kawiarniach i domach na całym świecie. Zwykle Alphę tworzy około dziesięć spotkań, obejmujących posiłek, krótki wykład i na koniec dyskusję, podczas której można wymienić się spostrzeżeniami. Wykłady służą wszczęciu dyskusji i zgłębianiu podstaw wiary chrześcijańskiej w przyjaznym, szczerym i nieformalnym otoczeniu. Znajdź kurs w swojej okolicy na www.polska.alpha.org.

Dziękujemy za zaproszenie!

alpha-w-tarnowskich-gorach