Wydawnictwo

Wydawnictwo Fundacji MALAK

Ewangelizujemy Słowem, muzyką i designem.
*

SŁOWO

Adam Szustak OP

• Akrobatyka Małżeńska – konferencje dla małżeństw i narzeczonych.
  • Pachnidła, czyli kultowe konferencje o relacjach damsko-męskich na podstawie Pieśni nad pieśniami.
  • Plaster miodu – słuchowisko adwentowe, które przy wieczornym kubku gorącej herbaty z miodem, Biblii i wspólnej modlitwie zgromadziło ponad 70 tysięcy słuchaczy na całym świecie.
  • Ewangelia dla nienormalnych – rekolekcje dla osób, które nie mają już chęci ani nadziei.
  • Osioł w raju – rekolekcje dla tych, którym z Bogiem nie po drodze.
  • Noe. Człowiek, który chodził z Bogiem – rekolekcje o przyjaźni z Bogiem. To spojrzenie na biblijną historię Noego w kontekście problemów i dylematów XXI wieku.

Tomasz Nowak OP

• Więcej Ciała – rekolekcje o miłości – do Boga, siebie i swojego ciała.

MUZYKA

owca

• Chwały – limitowana, przedpremierowa edycja albumu.

Małgorzata Hutek

• Grounded in love to polecany przez Jana Ptaszyna Wróblewskiego i Grażynę Auguścik debiutancki krążek łódzkiej artystki. Jazzowe brzmienia z najwyższej półki, przełamane elementami world music i groove’u, w 11 autorskich utworach.

DESIGN

Torby EKO Chodzę z Bogiem, kubki z cytatami o. Adama Szustaka na senne wieczory i zaspane poranki, kartki z nowoczesną typografią, atłasowe różańce – nasze projekty to design z duszą.

*

Produkty Wydawnictwa Fundacji MALAK są dostępne w sklepie internetowym i stacjonarnym. Całkowity dochód przekazywany jest na działalność dobroczynną i ewangelizacyjną.

www.sklepmalak.pl

Kraków, ul. Batorego 15a/8