XVIII Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Październik 27, 2014

W tym roku pierwszy raz w historii naszej Fundacji pojawiliśmy się na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie!

Wydarzenie, które skupiło około 60 tys. zwiedzających oraz 700 wystawców z Polski i ze świata, odbyło się w nowo wybudowanym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO KRAKÓW w dniach od 23 do 26 października. Nasze stoisko w hali Wisła cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wystawiliśmy kilka nowości gadżetowych i przedpremierowe egzemplarze Wilków dwóch, a wśród zwiedzających, którzy zrobili u nas zakupy, rozlosowaliśmy rabaty na zakupy internetowe w naszym sklepie.

Dziękujemy za każde spotkanie i za wszystkie rozmowy. Zarówno te dotyczące naszych pozycji wydawniczych, jak i te, w których stawialiście pytania o Fundację i naszych podopiecznych. Dzięki za dobre słowa i każdy uśmiech zostawiony nam po drodze!