Akcje charytatywne

Budujemy dach!

12/04/2017

Mieszkańcy „Domu Pokoju” w Jerozolimie zbierają fundusze na zadaszenie od słońca nad placem zabaw. Podarujmy dzieciom jeszcze więcej beztroskiej zabawy i radości – zbudujmy razem dach!

 

Od odwiedzin do placu zabaw

Dom Dziecka „Dom Pokoju” prowadzą siostry elżbietanki na Górze Oliwnej w Jerozolimie. Jest on schronieniem dla 18 dzieci pochodzących z arabskich oraz etiopskich rodzin, które padły ofiarami wojny czy trudnej sytuacji rodzinnej. Fundacja Malaka pierwszy raz odwiedziła to miejsce w kwietniu 2015 roku. Rozeznaliśmy potrzeby i dzięki Waszej hojności, wsparliśmy budowę placu zabaw przystosowanego do potrzeb i oczekiwań dzieci.

>>>> Przeczytaj relację z budowy placu zabaw<<<<<<<

Dom Dziecka w niestabilnej pod względem sytuacji politycznej Jerozolimie jest oazą pokoju. Chcemy dalej wspierać naszych małych przyjaciół!

Jeszcze więcej beztroskiej zabawy i radości

Plac zabaw służy doskonale mieszkańcom Domu. Jednak po zeszłorocznych upałach, s. Benigna – przełożona Domu, zdecydowała, że potrzebne jest zadaszenie. Słoneczne dni ograniczają zabawę na odsłoniętym terenie. Podarujmy dzieciom jeszcze więcej beztroskiej zabawy i radości.

* * *

dzieci

 

Koszt zakupu materiałów i montaż to: 5 000 zł.

 

Zakończyliśmy zbiórkę.

Zebraliśmy kwotę 5251, 75zł.

Bardzo dziękujemy za Waszą hojność.

Plac zabaw nad którym budujemy dach:

yd

 

Zobaczcie koniecznie jak nasi mali przyjaciele radzą sobie z upałami!