Adam Szustak OP / Akcje charytatywne / News / Wszystkie

„Cicha noc” Adwentowa Akcja Charytatywna

01/12/2019

Noc nie jest ani cicha, ani spokojna, jeśli dotyka nas lub naszych bliskich cierpienie. Doświadczeniem szczególnym są sytuacje niedające wielkich szans na poprawę stanu zdrowia, czyli choroby przewlekłe (np. nowotwory). Odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z nimi jest opieka paliatywna świadczona przez hospicja.

CELE NASZEJ AKCJI

Chcemy, żeby noc była naprawdę chwilą wytchnienia i odpoczynku zarówno dla człowieka doświadczonego chorobą jak i dla jego najbliższych. Wraz z ojcem Adamem Szustakiem OP || Langusta na palmie zapraszamy Was do włączenia się w “Cichą noc” Adwentową Akcję Charytatywną.

Mamy prawie miesiąc na zebranie wsparcia finansowego dla hospicjów w Polsce. Nie każda placówka ma dostateczny budżet, żeby zapewnić swoim podopiecznym i ich rodzinom najlepszą opiekę i pomoc w tak delikatnych okolicznościach. Nie pozwólmy, żeby braki funduszy niszczyły idę niesienia ulgi w cierpieniu.

Tu poznasz szczegóły akcji: https://bit.ly/2R8huMI.

Przyłącz się!