Gość w dom

Październikowe, maryjne spotkanie z Małgorzatą Hutek [FILM]

10/10/2016

– Będziemy rozmawiać o niesamowitej kobiecie, o jej niezwykłym zaufaniu i inspirującej kobiecości – zaprasza na październikowy GOŚĆ W DOM Małgorzata Hutek. Wokalistka będzie naszym gościem 20 października – w miesiącu Maryi.

Małgorzata Hutek jest wokalistką, a także autorką muzyki i aranżacji – w tym Hold Me Again oraz jazzowej wersji pieśni Z dawna Polski. Jej debiutancki krążek Grounded in Love chwalili Jan Ptaszyn Wróblewski i Grażyna Auguścik.

Posłuchaj muzyki Gosi Hutek >>

W czwartek, 20 października o godz. 18:30 porozmawiamy z nią o Maryi, kobiecości i zaufaniu. Spotkanie odbędzie się w Fundacji MALAK (ul. Batorego 15a/8, Kraków). Aby wziąć w nim udział, wystarczy zapisać się na [email protected].

Jedną z piosenek Gosi Hutek o Maryi jest utwór „Mary”, nagrany z zespołem United States od Beta:

W spotkaniu może wziąć udział każdy. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na [email protected].

GOŚĆ W DOM to comiesięczne, wieczorne spotkania z ludźmi, którzy działają na chwałę Pana. Zapraszamy ich do podzielenia się doświadczeniem, pasjami, talentami i dobrem. Dowiedz się więcej o projekcie i poznaj poprzednich gości.