*

Premiera teledysku Agnieszki Musiał. To będzie BŁOGI album. [VIDEO]

05/10/2016

Światło, błogość, głębia i radość – najnowszy teledysk Agnieszki Musiał wyczerpuje każde z tych słów. „Miłość” to nie tylko piękny obraz Mateusza Miszczyńskiego i Marcina Jończyka, ale przede wszystkim długo oczekiwany singiel. Jesteście gotowi na jesienne rozkwitanie?

Spokojna prawda

– To miłość prowadzi do przyjęcia ze spokojem prawdy o samym sobie. Czyli do prawdziwej wolności – tłumaczy artystka. Agnieszka Musiał, kojarzona z wieloma projektami muzycznymi, zaczyna dziś własną muzyczną opowieść. „Miłość” to pierwszy singiel z jej debiutanckiego albumu – „Błogo”.

Kwitnij tam

Artystka nie ukrywa, że to piosenka o Bożej miłości, która rozwija i pomaga rozkwitnąć. Utwór nie jest jednak dosłowny. Mówi o uwalniającej mocy miłości, wolności i prawdy. Pogodne brzmienia i teksty pełne nadziei to w dodatku propozycja – Agnieszka Musiał zaprasza nas do kobiecości pełnej światła. Kwitnące pąki, deszcz, słowa i rozwijające się płatki wolności dają nadzieję na niesamowicie piękny album.

Zobacz teledysk do piosenki „Miłość”:

aga_musial

img_1130

Teledysk jest owocem współpracy znanego w dominikańskim świecie filmu duetu: Mateusza Miszczyńskiego i Marcina Jończyka. Wianki przygotowała pracownia Zielony Stół.