...
Akcje charytatywne

Otworzyć nadzieję [AKCJA]

08/12/2016

Czy myślałeś, że mógłbyś zostać czyimś Aniołem Stróżem? Dołącz do akcji OTWORZYĆ NADZIEJĘ i daj wsparcie tym, którzy bardzo potrzebują Twojej anielskiej opieki.

Rekolekcje

XI Weekend Pełen Łaski [ZDJĘCIA]

06/12/2016

Ciastka w ilościach hurtowych. Ogłoszenie o warnikach. Giełda samochodowa. Dominikański jazz band kaznodziejski. Nocne adoracje. Ożywcze uwielbienia. A w centrum Ten, dzięki któremu mogliśmy napełniać się łaską przez cały weekend – już po raz jedenasty!

News / Opowieści

O tym, jak Bóg przychodzi do hobbita

06/12/2016

Wszyscy pamiętamy spotkanie Gandalfa z Bilbem, które zaowocowało wyprawą do Samotnej Góry. A gdyby tak na tę historię spojrzeć od nieco innej strony?

News

Zanim porwie Cię zakupów szał

01/12/2016

Czy babcia ucieszy się, jeśli dostanie maść na reumatyzm? Czy tata potrzebuje nowy krawat a mama kolejny szal? Co kupić rodzeństwu pod choinkę? Jak ucieszyć żonę? No i jak sprawić, żeby dzieci aż piszczały z zachwytu rozpakowując prezenty? W grudniu każdy z nas musi zmierzyć się przynajmniej z jednym z tych pytań.

Rekolekcje

Taki był Wieczór PEŁNEJ Łaski [zdjęcia]

24/11/2016

Czy istnieje maryjny lifestyle? Dlaczego zwiastowanie może pomóc odnaleźć swój kierunek w życiu? Czy pełnia łaski oznacza też pełnię pragnienia? Odpowiedzi na te i inne pytania poznali uczestnicy Wieczoru Pełnej Łaski w Krakowie.