...
Gość w dom / News

GOŚĆ W DOM – Ania i Artur Wachowicz

17/01/2018

„Niedojrzała miłość mówi: kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. Dojrzała mówi: potrzebuję cię, ponieważ cię kocham”. (Erich Fromm)

W styczniu zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z serii

Akcje charytatywne

ZAPRASZAMY do akcji wspólnie z o. Adamem

30/11/2017

W listopadzie przeżywaliśmy I Światowy Dzień Ubogich. Jego obchody trwały cały tydzień. Nie chcemy zatrzymać się na jednorazowym wydarzeniu, ale pójść o krok dalej. Ponadto kończący się rok liturgiczny dedykowany był w Kościele obchodom setnej rocznicy śmierci św. Brata Alberta, który swoje życie poświęcił w 100% nędzarzom.

Rekolekcje

14. Weekend Pełen Łaski

17/11/2017

Nieprawdopodobny czas jedności, radości, prostej obecności, wspólnego uwielbiania, wsłuchiwania się w Słowo Boże, adorowania Pana Jezusa. Czas rozmów – czasem niedokończonych, otwierających się serc, otrzymywanego i ofiarowywanego wsparcia, wspólnego podziwiania wschodu słońca i czekania w kolejce po kawę.

Rekolekcje

15. Weekend Pełen Łaski – [ ZAPISY ]

17/11/2017

XV Weekend Pełen Łaski to wyjątkowe spotkanie modlitewne, które odbędzie się od 9 do 11 lutego 2018 r. Zapraszamy do spędzenia trzech dni z dominikańskimi konferencjami, z uwielbieniami prowadzonymi przez zespół

Rekolekcje

Tak jak WIELBISZ, tak ŻYJESZ – Dzień Pełen Łaski w Warszawie

07/10/2017

7.10.2017 r. po raz drugi spotkaliśmy się na Dniu Pełnym Łaski w Warszawie. Kilka godzin modlitwy, słuchania Słowa Bożego, wspólnego wielbienia i Eucharystia. Szczelnie wypełniliście olbrzymią salę w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty. DZIĘKUJEMY za wspólny czas!