...
News / Warsztaty psychologiczne

Warsztaty o wolności wewnętrznej

21/06/2015

Wolni od przeszłości – gotowi do szczęścia to jednodniowe warsztaty psychologiczne o wolności wewnętrznej, opracowane na podstawie Słowa Bożego. Odbyły się 20 czerwca w Wolnym Pokoju.

Gość w dom

Maja Krzemień: Bóg i psychologia

18/06/2015

– Bóg i psychologia to duet przenoszący góry – przekonuje Maja Krzemień, psycholog chrześcijański. Dzięki niej czerwcowy GOŚĆ W DOM był poświęcony psychologii i duchowości.

News

Pieszo przez Afrykę – wspieramy pielgrzymkę w intencji pokoju

18/06/2015

Wsparliśmy pieszą pielgrzymkę Janusza i Darwiny Matuszczaków do sanktuarium Matki Bożej w Kibeho w Rwandzie. To małżeństwo z Chrzanowa od wielu lat wędruje do miejsc świętych (byli już m.in. w Rzymie, Santiago de Compostela, w Gruzji oraz wielokrotnie w Wilnie i Częstochowie), by modlić się w intencji pokoju oraz za ludzi, których Pan Bóg stawia na ich drodze.

Akcje charytatywne

Wybuduj z nami plac zabaw w Jerozolimie!

16/06/2015

Wszystko zaczęło się od tego, że 10 letni Franciszek przekazał Fundacji MALAK pieniądze, które otrzymał na I Komunię Świętą. Chciał ofiarować je potrzebującym dzieciom. Zainspirowani jego pomysłem chcemy wybudować plac zabaw dla dzieci z Domu Dziecka w Jerozolimie.

News / Rekolekcje

Majowy Wieczór Pełen Łaski [ZDJĘCIA]

25/05/2015

Również w tym roku Niedzielę Zesłania Ducha Świętego świętowaliśmy w Kościele Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie podczas Wieczoru Pełnego Łaski. Wszystko jak zwykle rozpoczęło się Mszą Świętą z dialogowanym kazaniem dominikanów: o. Adama Szustaka oraz o. Tomasza Nowaka.