...
News / Rekolekcje

VIII Weekend Pełen Łaski [ZDJĘCIA]

18/05/2015

Już po raz ósmy zjechaliśmy się tłumnie na Górę św. Anny, by wspólnie słuchać Słowa, modlić się, uwielbiać i karmić się żywą Bożą obecnością podczas kolejnego Weekendu Pełnego Łaski. Podobnie jak poprzednim razem z ambony brzmiał dominikański dwugłos o. Adama Szustaka i o. Tomasza Nowaka.

Warsztaty psychologiczne

Prostota

15/05/2015

Bóg chce się z nami spotkać. Dlatego pragnie, byśmy przygotowali Mu drogę (Mk 1,3). PROSTOTA to warsztaty psychologiczne, które pomogą ci uporządkować swoje życie i wyprostować ścieżki Panu.

News

Ballet Magnificat! Omega – Face to face

05/05/2015

Początkiem maja w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Chrzanowie wystąpiła amerykańska grupa baletowa Magnificat! Omega ze spektaklem pt. Face to face, który w nowatorski sposób opowiadał o prawdziwym wyzwoleniu możliwym tylko w Chrystusie.

Gość w dom

Katechumenat dorosłych?!

30/04/2015

Na co dzień przygotowują dorosłych do przyjęcia chrztu. To długa droga, ale o. Tomasz Grabowski OP oraz Michał Wsiołkowski i Łukasz Serwiński przekonują, że warto. Nam wyjaśnili etapy i cel podróży od niewiary do wiary.

Warsztaty psychologiczne

III edycja warsztatów psychologicznych

02/04/2015

Z początkiem kwietnia, tuż po Wielkanocy ruszyła kolejna odsłona warsztatów psychologicznych opartych na Słowie Bożym, dających możliwość spojrzenia na siebie z perspektywy najlepszego psychologa – Pana Boga.