...
News

MALAK gościem projektu SEWAC

15/04/2014

15 kwietnia 2014 gościliśmy na spotkaniu zorganizowanym przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowacji i KreatywnościInncreaw ramach projektu LLP Grundtvig SEWAC. Adresatami tych warsztatów były kobiety zainteresowane zakładaniem oraz prowadzeniem fundacji i stowarzyszeń.

News

Malak na Zamku Królewskim!

07/04/2014

W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się na ogólnopolskie XX Targi Wydawców Katolickich. Na cztery dni (od 3 do 6 kwietnia) siedzibą Fundacji MALAK stały się więc Arkady Kubickiego w warszawskim Zamku Królewskim.

Akcje charytatywne / News

Pomagamy Jagodzie!

16/03/2014

Z początkiem wiosny ruszyliśmy z drugą odsłoną akcji charytatywnejCzym mogę służyć? Tym razem chcemy przedstawić WamJagodę Pawluk– czteroletnią dziewczynkę, która od urodzenia choruje na BWS czyli zespół Beckwitha-Wiedemanna, a od ponad roku bardzo dzielnie walczy z nowotworem oczodołu.

News

Wojna na Ukrainie – modlimy się o POKÓJ!

02/03/2014

W odpowiedzi na to, co się dzieje na Ukrainie, chcemy zaprosić Was do modlitwy o pokój na całym świecie. Przede wszystkim za kraje, w których trwają konflikty, ale także za wszystkie inne państwa, które to dotyka przez bliskość geograficzną oraz zależności polityczne, w tym za naszą Ojczyznę.

News

Kolędy dla bezdomnych w Katowicach

25/01/2014

Tuż przed zakończeniem okresu bożonarodzeniowego wsparliśmy organizację koncertu kolęd dla bezdomnych odwiedzających dom pomocy prowadzony przez Misjonarki Miłości w Katowicach.