...
News

MALAK w… katolickim beżu!

10/05/2014

W majowym numerze miesięcznika „W drodze” znajdziemy artykuł Ewy Karabin –Katolicki beż. Autorka podejmuje tam dyskusję na temat współczesnego dizajnu chrześcijańskiego. W części opisującej syndromy przebudzenia katolickiej stylistyki jest mowa o Wydawnictwie Fundacji MALAK.

News

MALAK w Radiu Nowohuckie.pl!

06/05/2014

O początkach, pomyśle na działalność, naszych projektach i fundacyjnej codzienności opowiedzieliśmy ostatnio Joannie Ostowskiej-Oczak z Radia Nowohuckie.pl.

News

MALAK gościem projektu SEWAC

15/04/2014

15 kwietnia 2014 gościliśmy na spotkaniu zorganizowanym przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowacji i KreatywnościInncreaw ramach projektu LLP Grundtvig SEWAC. Adresatami tych warsztatów były kobiety zainteresowane zakładaniem oraz prowadzeniem fundacji i stowarzyszeń.

News

Malak na Zamku Królewskim!

07/04/2014

W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się na ogólnopolskie XX Targi Wydawców Katolickich. Na cztery dni (od 3 do 6 kwietnia) siedzibą Fundacji MALAK stały się więc Arkady Kubickiego w warszawskim Zamku Królewskim.

Akcje charytatywne / News

Pomagamy Jagodzie!

16/03/2014

Z początkiem wiosny ruszyliśmy z drugą odsłoną akcji charytatywnejCzym mogę służyć? Tym razem chcemy przedstawić WamJagodę Pawluk– czteroletnią dziewczynkę, która od urodzenia choruje na BWS czyli zespół Beckwitha-Wiedemanna, a od ponad roku bardzo dzielnie walczy z nowotworem oczodołu.