...
Rekolekcje

Tak jak WIELBISZ, tak ŻYJESZ – Dzień Pełen Łaski w Warszawie

07/10/2017

7.10.2017 r. po raz drugi spotkaliśmy się na Dniu Pełnym Łaski w Warszawie. Kilka godzin modlitwy, słuchania Słowa Bożego, wspólnego wielbienia i Eucharystia. Szczelnie wypełniliście olbrzymią salę w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty. DZIĘKUJEMY za wspólny czas!

News / Rekolekcje

XIV WEEKEND PEŁEN ŁASKI – [ZAPISY]

26/09/2017

XIV Weekend Pełen Łaski to wyjątkowe spotkanie modlitewne, które odbędzie się od 3 do 5 listopada 2017 r. Zapraszamy do spędzenia trzech dni z dominikańskimi konferencjami, z uwielbieniami prowadzonymi przez zespół

News / Rekolekcje

Dzień Pełen Łaski – WARSZAWA

11/09/2017

Kilka intensywnych godzin wypełnionych modlitwą, uwielbieniem i Słowem Bożym. A wszystko za sprawą dominikanów: o. Adama Szustaka i o. Tomasza Nowaka oraz zespołu owca. Już 7 października w Warszawie po raz drugi odbędzie się Dzień Pełen Łaski. Przybywajcie!

Akcje charytatywne

BUDUJEMY DACH – FINAŁ

21/08/2017

Kochani, zakończyliśmy akcję budowy zadaszenia nad placem zabaw na Górze Oliwnej. Jak zwykle zaskoczyliście nas hojnością i gotowością do niesienia pomocy – również tej na drugim końcu świata. Efekt zbiórki to 5 300zł, które przekażemy na konto zgromadzenia sióstr elżbietanek.

Bardzo Wam dziękujemy za przyłączenie się do realizacji tego projektu. Nie mamy wątpliwości, że zebrane pieniądze zostaną dobrze wykorzystane.

A już niebawem wypatrujcie kolejnych akcji charytatywnych. Wspólnie możemy tworzyć, ewangelizować i inspirować.