Rekolekcje / Warsztaty

UWIERZ w CHRYSTUSA

15/11/2018

10 listopada Fundacja MALAK wraz ze Wspólnotą Uwielbienia i Ewangelizacji Janki zorganizowała spotkanie, pt. Uwierz w Chrystusa. Od godziny 9.00 w Tauron Arenie w Krakowie trwały warsztaty posługi modlitwą o uzdrowienie, które poprowadził lider skierniewickiej wspólnoty “Głos Pana”, Marcin Zieliński. Warsztaty skierowane były do osób posługujących modlitwą wstawienniczą oraz będących po formacji wstawienniczej lub w jej trakcie. Składały się na nie trzy bloki konferencji oraz wspólna modlitwa. Warsztaty były odpłatne, a zapisy odbywały się przez formularz internetowy.

Na godzinę 19.30 uczestnicy zostali zaproszeni do Bazyliki Trójcy Świętej na Eucharystię, po której odbyła się modlitwa uwielbienia wraz z modlitwą o uzdrowienie. Wieczorne spotkanie miało charakter otwarty dla wszystkich wiernych.

To już drugie spotkanie, organizowane przez Fundację MALAK z udziałem Marcina Zielińskiego. Więcej o naszej współpracy i jej efektach tutaj /nasi autorzy/.