Dominikanin i wędrowny kaznodzieja. Pomysłodawca Fundacji MALAK. Jego adresem zameldowania jest klasztor dominikanów w Łodzi, ale większość swojego życia spędza w podróży, głosząc Słowo Boże.
Z o. Adamem współpracujemy przy organizacji Weekendów i Wieczorów Pełnych Łaski oraz rekolekcji szkolnych. Jest autorem większości naszych pozycji wydawniczych.
Więcej o o. Adamie na jego oficjalnej stronie: www.langustanapalmie.pl
Dominikanin, kaznodzieja, przeor. Dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego w Łodzi. Głoszenie Ewangelii i jazz to jego największe pasje. Często towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia.
O. Tomasz (zwany „Wodzem”) zaprzyjaźnił się z Fundacją MALAK przez o. Adama Szustaka. Jest gościem Weekendów i Wieczorów Pełnych Łaski. W styczniu 2016 roku spędził z nami wieczór z serii GOŚĆ W DOM.
Jest także autorem audiobooka Więcej Ciała. To rekolekcje o miłości, która jest konieczna, by dobrze zająć się swoim ciałem.
Dominikanin, a więc kaznodzieja, doktor teologii, wykładowca. Był przeorem klasztoru św. Jacka w Warszawie, kapelanem sióstr dominikanek, duszpasterzem dzieci i młodzieży. Obecnie mieszka w klasztorze w Łodzi. Współtworzy stronę dominikanie.pl, potocznie nazywaną katolickim Netflixem oraz Paśnik - kanał na YouTube.
Fascynuje go przepowiadanie, które według niego powinno być piękne, pogłębione oraz świadome biblijnego i teologicznego źródła, a przede wszystkim bliskie człowieka. Tym próbuje zapalić swoich słuchaczy i studentów.
W Fundacji Malak wydał rekolekcje „Smaki ziemi obiecanej”. Jeździ też na Weekendy Pełne Łaski, gdzie można usłyszeć go na żywo.
Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której podejmuje szereg działań na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Jest członkiem Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej, gdzie ściśle współpracuje z bp. Grzegorzem Rysiem.
Mąż Małgorzaty i szczęśliwy ojciec Daniela i Zuzi. Razem z żoną byli gośćmi Fundacji MALAK w ramach spotkania Gość w Dom.
We wrześniu 2016 roku wziął udział w organizowanej przez Fundację MALAK konferencji Poproszę Niebo.
Lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic.
Zapraszany jako mówca na fora charyzmatyczne, konferencje, rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie w Polsce i za granicą. Autor książek, audiobooków i artykułów do czasopism. Zaproszony do współpracy z o. Adamem Szustakiem zrealizował serię filmów o Matce Bożej “Maryja oczami faceta” (emitowane na kanale You Tube Langusta na palmie).
We wrześniu 2016 roku wziął udział w konferencji organizowanej przez Fundację MALAK Poproszę Niebo.
W listopadzie 2018 roku poprowadził warsztaty posługi modlitwą o uzdrowienie Uwierz w Chrystusa, które Fundacja MALAK zorganizował wraz ze Wspólnotą Uwielbienia i Ewangelizacji Janki. Warsztatom towarzyszyło wieczorne spotkanie modlitewne w bazylice oo. dominikanów w Krakowie.
Lider Wspólnoty Metanoia, prezes Fundacji Aplica, pedagog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień, certyfikowany trener, interwent kryzysowy. Współtwórca Grupy Trenerskiej przy Fundacji Aplica.
Szkoli psychologów i terapeutów, ucząc pomocy psychologicznej, prowadzi Szkołę Liderów. Głosił w wielu wspólnotach i kościołach w Polsce, a także był mówcą na misji ewangelizacyjnej na Ukrainie.
Mąż Uli i tata Noemi i Samuela.
We wrześniu 2016 roku wziął udział w organizowanej przez Fundację MALAK konferencji Poproszę Niebo.
Jest pedagogiem i animatorem. Na co dzień pracuje w Przedszkolu Integracyjnym LaLoba w Krakowie, w którym jest dyrektorem programowym. Prowadzi zajęcia rozwojowe dla małych dzieci, a także wykłady i warsztaty dla ich rodziców z zakresu rozwoju przez zabawę.
Wielokrotnie pełniła rolę opiekunki do dzieci podczas Weekendów Pełnych Łaski.
Ewa jest autorką czterech kolorowanek dla dzieci wydanych przez Fundację MALAK: Królowa Estera, Król Dawid, Jestem zwierzątkiem z Biblii, Boże Narodzenie.
Autorka ilustracji do serii kolorowanek wydanych przez Fundację MALAK: Królowa Estera, Król Dawid, Jestem zwierzątkiem z Biblii, Boże Narodzenie. Z Gosią współpracowaliśmy również przy okazji kartek okolicznościowych, np. na ślub czy chrzest święty, które cieszą się niesłabnącą popularnością w naszym internetowym sklepie.
o zespół, ale – jak przyznają sami muzycy – także wspólnota, którą tworzą i Kościół, który kochają. Elektroniczne brzmienia i Słowo, o które opiera się każdy werset, poruszają serca tysięcy wielbiących Boga osób.
Zespół zawiązał się podczas Weekendów Pełnych Łaski. W grudniu 2015 roku wystąpił po raz pierwszy jako owca. Grali na dominikańskim koncercie Światła Miasta, Mercy Festival poprzedzającym Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, tworzą oprawę muzyczną podczas uwielbień organizowanych przez Langustę na palmie. W 2016 roku Fundacja MALAK wydała pierwszy album owcy zatytułowany “Chwały”.
We wrześniu 2016 ukazał się ich pierwszy album – „Chwały”. Grali na dominikańskim koncercie Światła Miasta, Mercy Festival poprzedzającym Światowe Dni Młodzieży w Krakowie oraz podczas wielu innych wydarzeń. Na IX Weekendzie Pełnym Łaski po raz pierwszy nazwali się „owcą”, ale już rok wcześniej na Górze Świętej Anny byliśmy świadkami premiery Memu Bogu Królowi w ich aranżacji.
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.
Absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studentka kompozycji i aranżacji tej uczelni. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła od gry na skrzypcach oraz saksofonie. Jednak to śpiew był i jest jej największą pasją. Jest stypendystką Marszałka Województwa Łódzkiego oraz laureatką nagrody Grand Prix Jazz Melomani. Na swoim koncie ma dwa autorskie albumy wydane przez Fundację MALAK Grounded in Love oraz Psalmy. W 2017 roku nagrała płytę Life and Happiness of Julian Tuwim czeskiej kompozytorki i trębaczki Stepanki Balcarovej. Współpracuje z czołówką współczesnej sceny jazzowej, m.in. Nikolą Kołodziejczykiem, Dominikiem Wanią oraz Atom String Quartet. Uwielbia gotowanie, jamniczki oraz film Miś.
Pomysłodawcą jest Adam Kabaciński, który sam mówi o zespole, że działa pod natchnieniem Ducha Świętego na bazie bardzo dobrego wykształcenia muzycznego. Zespół składa się z profesjonalistów, którzy postanowili oddawać chwałę Bogu używając swoich talentów, aby modlić się muzyką i śpiewem oraz pomagać innym w radosnej modlitwie i uwielbieniu. W skład grupy wchodzą muzycy od lat współpracujący z takimi artystami jak Katarzyna Groniec, Natalia Lubrano, Alicja Janosz, Pink Freud, Paulina i Natalia Przybysz, Tau (Medium), Night Marks Electric Trio, owca, Dikanda, New Life M, Memu Bogu, a są to:
Agnieszka Damrych - wokal
Kasia Bogusz - wokal
Adam Kabaciński - wokal/bas
Łukasz Damrych - klawisze
Łukasz Sobolak - perkusja
Piotr Adamiak - gitara
Adam Baron - trąbka
Piotr Szwec - saksofon
Zespół chce dotrzeć głównie do młodego pokolenia, stąd pojawia się na niej modny house, ale koncerty pokazują, że grono odbiorców Boguchwały jest znacznie szersze.
To firma w jednej osobie. Na niewielkim poddaszu, w północnej części Krakowa, z dbałością o szczegóły powstają torby, kosmetyczki, piórniki, worki marynarskie i inne akcesoria. Rzeczy drobne tworzone bez pośpiechu, jak mówi o nich sama autorka. Z Irenką Kiełb współpracujemy od początku istnienia Fundacji MALAK. Wcześniej jako pracownik, dziś jako przyjaciel realizuje dla nas projekty toreb z napisami (Jak Boga kocham,O niebo lepszy itp.) oraz okładek na Pismo Święte, które znajdziecie tutaj: OKŁADKI NA PISMO ŚWIĘTE. Irenka jest również członkiem Rady Fundacji MALAK.