Basia Turek

 

Mam na imię Basia. Z wykształcenia jestem pedagogiem i coachem. Zamiast biegać poruszam się na wózku. Staram się prowadzić aktywne życie i robić wszystko to, na co pozwala mi moja niepełnosprawność, a nawet więcej.

Od 2014 r., dzięki wsparciu Fundacji Malak, mogę być regularnie rehabilitowana, co w moim przypadku oznacza zdrowsze życie. Ponadto jestem pod stałą opieką psychologiczną, która pomaga mi w lepszym poznawaniu siebie. Dzięki temu mogę czerpać z życia – dosłownie i w przenośni – “pełnymi garściami”.

Mieszkam w wynajmowanej kawalerce. W codziennym życiu pomagają mi przyjaciele. Choć w 100% jestem fizycznie zależna od innych ludzi, głęboko wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych! Są tylko te trudniejsze do zrobienia. Nie boję się wyzwań! Kocham podróże. Mam za sobą dwie autostopowe wyprawy po Europie (Watykan, Medjugorie).

Jestem zapraszana na rekolekcje i spotkania z młodzieżą. Głosić wszędzie, wszystkim i na wszystkie możliwe sposoby! Ta maksyma św. Dominika jest mi bardzo bliska. Staram się pojawiać wszędzie tam, gdzie ktoś potrzebuje uśmiechu, przytulenia, dobrego słowa.

 

W marcu 2019 r. ukazała się moja książka Pełnymi garściami. Historia o tym, jak można nie mieć prawie nic i mieć wszystko.

 

Jeśli chcesz wiedzieć, co u mnie, dołącz do mojej społeczności na Facebooku: Barbara Turek – Pełnymi Garściami, a jeśli chcesz mi pomóc, przekaż darowiznę na konto Fundacji MALAK:

82 2490 0005 0000 4600 7576 1285 w tytule wpisując: darowizna dla Basi

 

To całe zwariowane życie jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu!

Dziękuję!