Codzienność pełna jest różnych smaków, ale w biegu myśli i mnogości obowiązków nie czujemy takich subtelności! Malak Rest Camp stworzył przestrzeń, w której każdy zmysł był dotknięty i doświadczony, można było prawdziwie rozsmakować się w naszym istnieniu tu na ziemi, poczuć samego siebie, nawiązać kontakt ze swoim ciałem, poszukać odpowiedzi na kluczowe pytania o prawdziwy sens naszego życia, w wolności i swobodzie śmiać się, płakać i cieszyć chwilą obecną! Brzmi idealistycznie, a tak było! Pięknie!
Aby to wszystko mogło się zdarzyć musieliśmy się znaleźć w miejscu, które zachwyca swoim pięknem – blisko natury, w ciszy, w luksusie bycia offline, z dala od hałasu i chaosu. Przestrzeń Gołębnika inspirowała do odpoczynku, do zwolnienia, odcięcia się od świata zewnętrznego, by prawdziwie poczuć kontakt ze sobą, z drugim Człowiekiem i Bogiem!
Miejsce było punktem wyjścia do eksploracji samoświadomości i uważności, zgłębiania tematu zaufania, mądrości i więzi, rozpieszczania zmysłu smaku, dotykania muzyką najczulszych strun duszy.
Podoba Ci się to co robimy?
1. Przyjedź na nasze kolejne wyjątkowe wydarzenie – rekolekcje zmiany z o. Jędrzejewskim (zapisy już trwają!)
2. Zostań naszym regularnym Darczyńcą! Potrzebujemy Ciebie, by rozwijać Malakowe skrzydła i tworzyć przestrzeń rozwoju, inspiracji i duchowego wzrostu!









































