Konferencja psychologiczna Mądre Życie

14.09.2019

Kraków, ul. Franciszkańska 4, Aula bł. Jakuba

Zapraszamy na konferencję psychologiczną dla chrześcijan pt. „Mądre życie”. Jej głównym celem jest zwiększenie świadomości osób wierzących z obszaru psychologii i duchowości oraz zainspirowanie ich do zmiany i integralnego rozwoju. Pragniemy dać szansę na pogłębienie wiedzy o związkach między psychiką a duchem oraz dostarczyć praktycznych narzędzi do wcielenia tej wiedzy w życie.

Całodniowa konferencja będzie składać się z wystąpień zaproszonych gości: psychoterapeutów, kierowników duchowych i praktyków mądrego życia. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań podczas panelu dyskusyjnego z mówcami.

Poznaj naszych prelegentów: https://fundacjamalak.pl/projekty/konferencja-psychologiczna-madre-zycie/

Podczas konferencji zapewniamy przerwy kawowe oraz poczęstunek, na stoiskach możliwe będzie również nabycie książek, m.in. autorstwa niektórych mówców.

Organizatorami konferencji są Żyj po Bożemu, projekt promujący psychologię wśród chrześcijan i wspierający ich integralny rozwój, oraz Fundacja Malak zajmującą się organizowaniem rekolekcji, konferencji, spotkań i akcji charytatywnych.

Plan konferencji

8:30 – 9:30 – Rejestracja

9:30 – 09:40 – Przywitanie uczestników – Maria Krzemień (Żyj po Bożemu)

09:40 – 10:40 – o. Tomasz Gaj OP „Po co katolikowi psychoterapia?”

10:40 – 11:10 – Przerwa kawowa

11:10 – 12:10 – Alicja Furmanik „Zrodzeni w relacji do bycia w relacji. Moje relacje z Bogiem, innymi i samym sobą”

12:10 – 13:40 – Przerwa obiadowa

13:40 – 14:20 – s. Jonatana Biela „Samorealizacja czy oddanie siebie – o towarzyszeniu osobie w rozwoju integralnym i we wzrastaniu w wierze”